Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
   
Gezi Alemi ::::: bengu Rumuzlu Üye         
bengu


bengü başay

 

 


Gezi Yazısı Bulunan Ülkeler

bengu ile ilgili
 Yazılan Yorumlar...
  Henüz Yorum Yazılmamıştır
 bengu ile ilgili  Yorum yazmak isterseniz...
 
Yorum Yazabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız.


bengu Rumuzlu Üyemizin Site Genelindeki Son Yorumları

Avusturya/Viyana (28 Ocak 2015)
Hakan bey, bizim de 27 Mayıs Budapeşte gidiş, 2 Haziran Prag dönüş biletlerimizi aldık. Seyahat süremiz çok uzun değil, o yüzden Viyanayı atlasak mı diye düşündük ama siz ne önerirsiniz acaba? Bir de tren biletlerinizi internet üzerinden almadınız sanırım değil mi? http://www.raileurope-world.com/ sitesinden bilet baktığımda 50 euro gibi bir fiyat çıkarıyor budapeşte-viyana için. macar demiryollarının sitesinden de çok bir şey anlamadım :) sadece sefer ve ücret gösteriyor, ödeme yapamıyorsun saat bilgisi yok. bir gün öncesinde gidip istasyondan bilet alsak daha mı yüksek fiyat öderiz? Çok soru sordum ama İtalya turumuzda sizin tavsiyeleriniz çok işimize yaramıştı, o yüzden sizin yorumunuz önemli:) teşekkür ederim şimdiden. 
İtalya/Floransa (11 Nisan 2014)
merhaba Hakan Bey, duomo için http://www.museumflorence.com/en sitesinde bilgilere rastladım, tüm yapıyı sizin yazdığınız fiyatlara göre oldukça ucuz biz ücrete gezebiliyoruz. Acaba ben bir yerde hata mı yapıyorum ki :) Ya da bu site güvenilir midir, buradan bilet alabilir miyiz? Bir de tüm yapıyı gezmemizi tavsiye eder misiniz ? Teşekkür ederim şimdiden verdiğiniz bilgiler için.  
hakangeziyor (10 Ekim 2013)
Merhaba Hakan Bey, 24 Mayıs Roma gidiş ve 1 Haziran Bergamo dönüş biletlerimizi aldık. İnternette İtalya gezisi ile ilgili o kadar çok yazı okudum ki kafam karmakarışık oldu. Roma, Floransa, San Gimignano, Pisa, Siena, Venedik ve göller bölgesi ile vakit olursa Veronayı görmek istiyoruz. Bunları belirttiğimiz tarihler arasında ne çok üstün körü ne de çok detaylı olmamak üzere gezebilir miyiz? Gezebilirsek nasıl bir rota izlemeliyiz ve tavsiyeleriniz var mıdır? 
1711