Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
   
Gezi Alemi ::::: redcash Rumuzlu Üye         
redcash


necmettin avcı

 

 


Gezi Yazısı Bulunan Ülkeler

redcash ile ilgili
 Yazılan Yorumlar...
  Henüz Yorum Yazılmamıştır
 redcash ile ilgili  Yorum yazmak isterseniz...
 
Yorum Yazabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız.


redcash Rumuzlu Üyemizin Site Genelindeki Son Yorumları

Bergamo'dan Venedik'e Ulaşım (Serbest Kürsü) (29 Ocak 2013)
Bergamoda neden konaklama ihtiyacı duydunuz bilmiyorum, gerçi en yakışıklı erkekler ve en güzel kızların bu şehirde olduğu rivayet ediliyor ;) ama onun yerine daha güzel yerler var görülecek gezilecek, venedik neden yok mesela, roma 1 hafta da gezip bitecek bir yer değil, temiz bir italya gezisi en az 15 gün olmalı bence.. yinede italya deyince benim aklıma hep venedik-floransa-roma üçgeni aklıma geliyor..Bu arada, bu gidişimde mutlaka araba kiralamam gerektiğine karar verdim.. yoksa yetişmeyecek.. 
bergamo dan Venediğe ulaşım (Serbest Kürsü) (22 Ocak 2013)
Sayın Hakan bey ve Tamer bey, ilginize gerçekten çok teşekkür ederim. İtalyadaki arkadaşlarada sordum konuyu ancak onlar Milanodan Venediğe geçebilirsiniz diyorlardı. Bergamodan geçiş şu şartlarda daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Şöyle söyleyeyim, Tamer beyin dediği gibi 14:30 da işlemlerimiz bitse, ertesi gün de biraz geç katılsak guruba, yaklaşık 26-27 saat gibi bir vaktimiz olacak.. ben daha önce görmüştüm venediği ancak diğer 4 arkadaş ısrarla venedik diyorlar. Acaba araba kirala biraz daha zaman kazanabilirmiyiz? yada como gölü başka bir tercih olabilirmi diyeceğim ama oradada oteller daha pahalı ve venedikle de kıyas olmaz sanırım.. yinede en iyi seçenek tren gibi gözüküyor. ancak 5 kişinin tren fiyatıda oldukca pahalı ttacak gibi. araba kiralama seçeneğini atlarsak, indirimli biletleri internet üzerinden nasıl alabiliriz? 
İtalya/Venedik (14  Aralık 2012)
bir de şunu sormak istiyorum; bir proje için Milanoya gideceğiz. biz de bir gün öncesinden gidip Venediği gezelim istedik. Uçağımız Bergamo havaalanına 11 mart 2013 de saat 14.00 gibi inecek (italya saati ile). ertesi gün saat 16.00 a kadar vaktimiz olacak. bu sürede bergamo dan venediğe, ertesi gün de venedikten milanoya en hızlı ve ucuz şekilde nasıl gidebiliriz? venedikte nerede konaklayabiliriz? venedikde gece ve gündüz nereleri gezebiliriz? yardımcı olurrsanız çok sevinirim.. şimdiden teşekkür ederim.. mail adresim: pupsnus@hotmail.com 
İtalya/Venedik (14  Aralık 2012)
sevgili aylin, şu anlatımdan sonra, ben venediğe değil sana hayran kaldım valla.. çok güzel bir anlatım.. 
1576