Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
   
Gezi Alemi ::::: levent Rumuzlu Üye         
levent


Levent Karabeyli

 

 


Gezi Yazısı Bulunan Ülkeler

levent ile ilgili
 Yazılan Yorumlar...
  Henüz Yorum Yazılmamıştır
 levent ile ilgili  Yorum yazmak isterseniz...
 
Yorum Yazabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız.


levent Rumuzlu Üyemizin Site Genelindeki Son Yorumları

Haber ve Duyurular (17 Temmuz 2013)
Gezi alemini bu günlere getirenlere binlerce teşekkür...Üç yılda gelinen nokta emeklerinizin boşa gitmediğini gösteriyor bence. Nice yıllara, nice mutlu gezilere... 
Fransa/Paris (09 Şubat 2011)
Sevgili Erdin, biliyorsun biz yargı organı mensupları, yazılarımızla ve kararlarımızla konuşuruz. Sebep budur. Ayrıca,ne demiş Hammurabi; "Söz uçar, yazı kalır." 
Türkiye/Çanakkale (23 Ağustos 2010)
Bu destanı kanlarıyla, canlarıyla yaratanlar tarihe altın harflerle kazındılar. Onları minnetle, şükran duygularıyla anıyoruz. Bu eşsiz destanın bizlere, gelecek nesillere aktarılmasını sağlayanlar da tarihin oluşmasına katkıda bulundular. Evini satarak, teğmen olarak katıldığı Zığındere savaşları anısına bizzat anıt yaptıran Nuri Yamuta, kendi topladıkları eşyaları önce bir odada daha sonra ise bütün bir evde sergileyerek müzeye dönüştüren Salim Amca’ya, zaman tüneline girmişcesine Çanakkale savaşlarını bizlere muhteşem üslubuyla, adım adım nakleden tarih dehası Mehmet hocamıza şükranlar...saygılar... Onlar olmasaydı, olgular değişmeyecekti ama bizler bu özgürlük, bağımsızlık destanının bu denli bilincinde olamayacaktık. Tarih, tarihi şekillendiren olguların yanında, bu olguların gelecek nesillere aktarımıyla oluşuyor. Çanakkale savaşları tarihini oluşturanların önünde saygıyla eğiliyorum. 
İtalya/Roma (20 Temmuz 2010)
Arkadaşlar sizi kutluyorum. Sitenin kurulumunu gerçekleştiren kadro çok başarılı! Yazılar samimi, sıcak ve işlevsel. Roma yazısını okuyunca gezi ekibinde ben de varmışım hissine kapıldım. Sanki ben de gördüm, yaşadım aynı şeyleri...Gezmeye, yazmaya, okumaya devam. 
levent
Yurtdışı Yazıları
 Paris'te Tarihi Lezzet: Bouillon Chartier (19 Nisan 2013)
 Paris: Başka Söze Gerek Yok... (01  Aralık 2010)

1813