Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
   
Gezi Alemi ::::: Musa Kayrak Rumuzlu Üye         
Musa Kayrak


Musa Kayrak

y-o-r-u-m-l-u-y-o-r-u-m


 


Gezi Yazısı Bulunan Ülkeler

Musa Kayrak ile ilgili
 Yazılan Yorumlar...
  Henüz Yorum Yazılmamıştır
 Musa Kayrak ile ilgili  Yorum yazmak isterseniz...
 
Yorum Yazabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız.


Musa Kayrak Rumuzlu Üyemizin Site Genelindeki Son Yorumları

Haber ve Duyurular (18 Temmuz 2012)
İngilizlerin "time flies" dediği durum bu sanırım. Bazen yazar, kimi zaman okur ve kimi zaman da teşvikçi (adamlar koç gibi site yapmışlar; mutlaka uğrayın; must-visit site...) olarak fotoğrafına ve de öyküsüne dahil olduğum/olmaya çalıştığım bir site. Brükselde tanıştığım ve kendisiyle gezi sohbeti yaptığım bir Türkün bana gezilere çıkmadan önce mutlaka gezialemi sitesine bakmam gerektiğini önerdiğini hatırlıyorum. Düşünüp tasarlayan, kodlayan, yöneten, kalemiyle destekleyen ve bir de devamlı gezip duran ama dururken bu siteye girmek için vakit ayıran herkesi kutlarım. "Fotoğraf" kelimesini cümle içinde kullanınca da "sitenin fotoğraf yazıları konusunda bir miktar gelişmeye ihtiyacı var" şeklindeki önermeyi naçizane dile getirmek isterim. 
Polonya/Krakow (18 Ekim 2011)
@Neşe Hanım Zakopaneye gittiğinize göre gölü de görmüşsünüzdür. Biraz İsviçre Alplerinin tadı var gibi sanki. Bence çok iyi yapmışsınız. @Üstadım teşekkürler. Krakowa ben gittim siz de Gdanska giderseniz dağarcığımız genişler. Bir düşünün derim. Bir ara ryanair uçuyordu bizim muhitten :) 
Polonya/Krakow (17 Ekim 2011)
Aklın yolu birdir diyelim :) Kesinlikle harika bir şehir. Vakit olsa Zakopaneye gitmek istiyordum ama en az 2 gün alabilir. Dağcılar arasında en gözde tatil mekanlarından birisidir. 
Avusturya/Viyana (15 Eylül 2011)
Üstad elinize sağlık. Okurken Avrupadaki en favori şehrimi bir daha gezdim doyasıya. Sacher Torte ve ve Cafe Melange konusunda bir miktar kıskandım doğrusu. Bir ara kulaklarım çınlamıştı ama :)) 
Slovakya/Bratislava (30 Mayıs 2011)
Merhaba, Geçen yıl 2 gün kaldığım bu şehri çok güzel anlatmışsınız... Bir katkı da ben yapmak isterim. Biz eşimle otobüs ile Viyanadan Bratislavaya geçtik. Bilet fiyatı 7,5 Euro idi. Selamlar 
İspanya/Barselona (04 Mayıs 2011)
Ben de diyorum ki kulaklarimda bir sorun mu var :)) 17,5 Euronun yaninda arabanin anahtarini da isteyecekler insaat alani icin :))) Guzel bir yazi olmus kardesim, eline saglik. 
İspanya/Barselona (12 Mart 2011)
Erdin üstad@: Sorun şu: Nerede Türklerle karşılaşsak en az 5 poz fotoğraf çektirdiler, hakikaten can sıkıntısı... Neşe Hanım@: Benim anlatım tarzım böyle işte. Aslında Hakan üstadı uyarmıştım :))) Tabiki sanata saygılıyım ama kübizmi sevmiyorum ama Guernicayı ayrı tutarım her zaman... Hakan üstad@:Teşekkürler tekrar... Barcelona maçı bilet kuyruğunda rastlayınca daha da bir şaşırıyor insan... Ama dediğiniz gibi dünya küçük... Feridun Bey@ Teşekkürler... Barselona maçı güzel bir tezdi...Şimdi bir de Madrid maçı ayarladım, antitez olarak deneyip sonra kendi sentezimizi bulacağız herhalde :)) Selamlar 
İtalya/Roma (01 Mart 2011)
Üstad haklısınız, ben de sizin gibi düşünüyorum. Fotoğraf çekmek için gezi yapanlarla tanıştım birkaç şehirde... 1 hafta şehiri gezip en güzel açı ve ışık koşullarını öğreniyorlar... Bu arada şehrin tarih ve kültürünü öğrenip, günlük yaşamın bir parçası oluyorlar... En sonunda da çektikleri en güzel fotoğrafa dair muaazzam bir yazı yazıyorlar... 
İtalya/Roma (26 Şubat 2011)
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Kişisel kanaatim Roma, Avrupadaki en güzel şehir... Italyanlar stadlarını pazarlama konusunda İspanya ve Almanyanın çok gerisinde. Zaten Romaya sadece 2 gün ayırmışken stada gitmeye çalışmak, kendimle çelişmek olurdu sanırım :)  
Lüksemburg/Lüksemburg (25 Şubat 2011)
Guzel bir yazi olmus, elinize saglik Ferudun Bey. Nese Hanim, aslinda once sizin gozunuzle Luksemburgu gormek ve okumak isterim dogrusu. 
Musa Kayrak
Yurtdışı Yazıları
 Krakow : Bu Yılın Yeni Konsepti... (12 Ekim 2011)
 Barca'nın İzinde Barselona Gezi Günlüğü... (09 Mart 2011)
 Roma İçin Küçük Bir Gezi Rehberi... (26 Şubat 2011)
 Sachertorte Tadında Bir Viyana Gezisi... (15 Şubat 2011)

3642