Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
   
Gezi Alemi ::::: dogabekaroglu Rumuzlu Üye         
dogabekaroglu


Doğa Bekaroğlu

1986 Hollanda-Rotterdam doğumlu. 1990-93 yıllarında Çin'in Pekin kentinde yaşadı. Ortaöğrenimini 75. Yıl Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 2009'da Başkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2011'de Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisansını tamamladı. 2004'ten bu yana Türkiye'de ve Avrupa'da uluslararası gönüllü çalışma kamplarına katıldı ve liderlik yaptı. 


2004'te Fransa-Bordeaux, 2005'te Almanya-Stuttgart ve Finlandiya-Seinajoki, 2006'da İtalya-Roma, 2007'de Polonya-Varşova, 2008'de İspanya-Bilbao kentlerinde düzenlenen kamplarda görev aldı. Türkiye'de düzenlenen uluslararası gönüllü kamplarda Mersin ve İstanbul'da ikişer kez, İzmir'de bir kez liderlik yaptı. Belçika, Hollanda, İran, Japonya, İsviçre, Macaristan, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Bosna, Makedonya, Sırbistan, Kosova, Karadağ ve Almanya'yı gezdi.  

İlgi alanları: Eşli danslar, kayak, yüzme, trekking ve dağcılık. Başkent Üniversitesi Kampçılık ve Doğa Sporları Topluluğu ile Işık Dağı, Ilgaz Dağı, Aladağlar ve Haydar Dağı'na zirve tırmanışı gerçekleştirdi. 

Türkiye Dans Sporları Federasyonu ile 2010-11'de dört yarışmaya katıldı ve dört kez Ankara 3. oldu. Ankara dahilinde yapılan dans yarışmalarında Baçata yarışmasında 2. ve Merenge yarışmasında 1. oldu. 

2013 yılından beri profesyonel olarak dalış yapmaktadır. PADI Advance Open Water dalgıçlık sertifikası bulunmaktadır.


 


Gezi Yazısı Bulunan Ülkeler

dogabekaroglu ile ilgili
 Yazılan Yorumlar...
umurcolak
(19 Kasım 2012)

Doğa selamlar..Hakkında yazdığın yazıya,gittiğin yerlere,hayran olmamak elde değil :) Çok kıskandım söylemeden geçemeyeceğim.Tebrikler

 dogabekaroglu ile ilgili  Yorum yazmak isterseniz...
 
Yorum Yazabilmek İçin Üye Girişi Yapmalısınız.


dogabekaroglu Rumuzlu Üyemizin Site Genelindeki Son Yorumları

İspanya/Barselona (05 Haziran 2015)
Bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim, Barselona gerçekten benim için güzel anıların ve hatıraların olduğu bir şehir. Defalarca gidilse de bıkılmayacak türden bir güzelliği var. Yazımla size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. 
Japonya/Hiroşima (25 Nisan 2013)
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim, yazdıkça benim de anılarım canlanmaya başladı. O günlerimi tekrardan yaşıyormuşum hissine kapıldım. En kısa zamanda devamını göndereceğim yazılarımın. 
Macaristan/Budapeşte (29 Kasım 2011)
HakanBey, Tuna nehri için söylediklerinize tamamen katılıyorum. Budapeştede nereye gitsem gözlerim hep Tuna nehrini arıyordu. Güzelliği ve görkemi karşısında çoğu zaman soluksuz kalıyordum. Yorumunuz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum. 
5738