Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
Gezi Alemi ::::: Festival ve Etkinlik Haberleri :::::        
   
Festival ve Etkinlik Haberleri
    Manisa  
Salihli Deve Güreşi Festivali (2024 Şubat)
Türkiye » Manisa
Manisa'nın Salihli Belediyesi tarafından düzenlenen Salihli Deve Güreşi Festivali, Şubat ayında Pazar günü düzenleniyor. Festival, Salihli'de Salihli'de Festiva Outlet karşısındaki alanda yapılan »»»»
 
Manisa Mesir Festivali (2024 Mart)
Türkiye » Manisa
Uygarlık beşiği Anadolu'nun en eski tarihi kentlerinden olan Manisa'da 500 yıla yakındır düzenlenen Mesir Festivali geleneği ile anlamlı bir yardımlaşma ve bayram havası hissedilir. Günümüzde Nevruz'un »»»»
 
Kırkağaç Geleneksel Çam Festivali (2024 Mayıs)
Türkiye » Manisa
Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde düzenlenen Geleneksel Çam Festivali her yıl Mayıs ayında bir hafta gerçekleştiriliyor. Köprübaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Festivalin gerçek tarihinin 500 yıl »»»»
 
Köprübaşı Kültür Sanat ve Çilek Festivali (2024 Mayıs)
Türkiye » Manisa
Manisa`nın Köprübaşı ilçesinde düzenlenen Kültür, Sanat ve Çilek festivali her yıl Mayıs ayında  iki gün düzenleniyor. Köprübaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Festivalde  gelenek haline »»»»
 
Çağlak Festivali ve Zeytin Şenlikleri (2024 Mayıs)
Türkiye » Manisa
Manisa`nın Akhisar ilçesinde, belediye tarafından düzenlenen Çağlak festivali ve Zeytin Şenlikleri Mayıs ayında yapılıyor. 

Çağlak Festivali Akhisar`a özgü geleneksel »»»»
 
Soma Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali (2024 Eylül)
Türkiye » Manisa
Manisa`nın Soma ilçesinde her yıl geleneksel olarak kutlanmakta olan Karaelmas Kültür ve Sanat Festivali Soma Belediyesi tarafından düzenleniyor. Soma`nın kurtuluş günü olan 13 Eylülü de kapsayacak »»»»
 
Toplam 6 kayıtdan 6 tanesi gösteriliyor.