Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
Gezi Alemi ::::: Festival ve Etkinlik Haberleri :::::        
   
Festival ve Etkinlik Haberleri
    Antalya  
Geleneksel Kumluca Deve Güreşi Festivali (2024 Ocak)
Türkiye » Antalya
Kumluca Kaymakamlığı, Kumluca Belediyesi ve Deveciler Derneği tarafından ortaklaşa organize edilen Geleneksel Kumluca Deve Güreşi Festivali, Ocak Ayında düzenleniyor. Festival Kumluca Belediyesi »»»»
 
İbradı Kardelen Festivali Nisan (2024 Mart)
Türkiye » Antalya
İbradı Belediyesi tarafından organize edilen festival hem yöresel değerleri tanıtmak hem de ilçe dışında yaşayan hemşehrileri bir araya toplamak amaçları ile Mart ayında haftası düzenleniyor.&nbs »»»»
 
Serik Geleneksel Kültür Turizm ve Çilek Festivali (2024 Mayıs)
Türkiye » Antalya
Serik Belediyesi Geleneksel Kültür Turizm ve Çilek Festivali  Antalya`nın Serik İlçesi`nde Serik Kaymakamlığı ve Serik Belediyesi işbirliğinde düzenlenmektedir.  2014 yılına kadar »»»»
 
Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali (2024 Mayıs)
Türkiye » Antalya
Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, Akdeniz'in turizm başkenti Alanya'da yıllardır Mayıs ayının son haftasında Alanya UBelediyesi tarafından düzenleniyor.

Alanya »»»»
 
Antalya Korkuteli Avdan Helva Şenliği (2024 Haziran)
Türkiye » Antalya
Antalya'nın Korkuteli İlçesi'ne bağlı Avdan (Köyü) Mahallesi'nde Avdan Mahallesi Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği ve köy muhtarlığı tarafından düzenlenmektedir. Helva Şenliği köyün mesire »»»»
 
Uluslararası Likya / Kaş Kültür ve Sanat Festivali (2024 Haziran)
Türkiye » Antalya
Uluslararası Likya- Kaş Kültür ve Sanat Festivali Antalya`nın Kaş İlçesinde Kaş Belediyesi tarafından düzenlenmektedir. Festival, festival yürüyüşü ile başlıyor. Ardından Cumhuriyet Alanında festivalin »»»»
 
Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali (2024 Haziran)
Türkiye » Antalya
Antalya Kemer Belediyesi'nin geleneksel hale gelen Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, her yıl Haziran ayında üç veya dört gün düzenleniyor. İlki 1994 yılında gerçekleştirilen "Altın Nar »»»»
 
Antalya Altın Portakal Film Festivali (2024 Ekim)
Türkiye » Antalya
Antalya Altın Portakal Film Festivali, Avrupa ve Asya´nın en köklü film festivallerinden biri, ülkemizin ise en eski ve uzun soluklu film festivalidir. Festival, Antalya Büyükşehir Belediyesi (ABB) »»»»
 
Toplam 8 kayıtdan 8 tanesi gösteriliyor.