Gezi Alemi

e-Posta:    Şifre:     Kaydol | Şifremi Unuttum
Gezi Alemi ::::: Festival ve Etkinlik Haberleri :::::        
   
Festival ve Etkinlik Haberleri
    Ankara  
Küçük Hanımlar Küçük Beyler Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali (2024 Nisan)
Türkiye » Ankara
Atatürk`ün çocuklara armağan ettiği "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı"na tiyatro sanatı ile katkıda bulunmak, Türk tiyatrosunun dünya çocukları yoluyla yurt dışına açılımını sağlamak, tanıtmak »»»»
 
Ankara Uluslararası Müzik Festivali (2024 Nisan)
Türkiye » Ankara
Ankara Uluslararası Müzik Festivali her yıl nisan ayında Ankara`da gerçekleştirilen festivaldir. Uluslararası bir festival olma özelliği gösteren festival Avrupa Festivaller Birliği üyesidir. Dışişleri »»»»
 
Ankara Beypazarı Kızak Şenliği (2024 Şubat)
Türkiye » Ankara
Kızak Şenliği, Başkent Ankara'nın tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı'nda Şubat ayında hafta sonu düzenleniyor. Beypazarı Belediyesi, Beypazarı Kaymakamlığı, Beypazarı Belediyesi Kayı Doğa Sporları »»»»
 
Uluslararası 2. El Film Festivali (2024 Şubat)
Türkiye » Ankara
2007 yılından bu yana Ankara'da gerçekleştirilen, 2. El Kısa Film Festivali Elemiyoruz, Ellemiyoruz sloganı ile yola koyuldu. Daha önce en az bir kısa film festivalinden hüsranla evine dönen, elenmiş »»»»
 
!f Ankara AFM Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali (2024 Şubat)
Türkiye » Ankara
!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, on bir yıldır 70.000 kişilik izleyici kitlesiyle kültür sanat camiasının yakından takip ettiği, dünyanın her yanından farklı »»»»
 
Ankara Uluslararası Caz Festivali (2024 Şubat)
Türkiye » Ankara
1995 yılında bir grup caz severin önderliğinde, Başkent Ankara'da müzik gündemini çağdaşlaştırmak ve müzik alanındaki yozlaşmaya bir karşı duruş olarak varolmak amacıyla kurulan Ankara Caz Derneği, »»»»
 
ETHOS Ankara Uluslararası Tiyatro Festivali (2024 Mart)
Türkiye » Ankara
"Sahneleri şenlendirmek, sokakları sanat sokağına dönüştürmek için!" sloganıyla düzenlenen  "ETHOS Ankara Uluslararası Tiyatro Festivali", KÜSAGEM (Kültür Sanat ve Göç Etkinlikleri Merkezi) adlı »»»»
 
Çankaya Tek Kişilik Oyunlar Festivali (2024 Mart)
Türkiye » Ankara
Çankaya Belediyesi Mart ayında "Çankaya Tek Kişilik Oyunlar Festivali" düzenliyor. Gösterimlerin ücretsiz olduğu festival beş gün sürüyor ve farklı sanatçılar Çankaya Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde »»»»
 
Ankara Uluslararası Film Festivali (2024 Mart)
Türkiye » Ankara
Ankara Uluslararası Film Festivali, Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından Ankara`da düzenlenen ve bünyesinde ulusal belgesel film, ulusal kısa film ve ulusal uzun film yarışmalarını »»»»
 
Uluslararası Kalecik Karası Festivali (2024 Eylül)
Türkiye » Ankara
İsmini yörede yetişen dünyaca ünlü üzümlerden alan ve Kalecik Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Kalecik Karası Festivali her yıl Eylül ayında Kalecik`te gerçekleştiriliyor.&nbs »»»»
 
Toplam 10 kayıtdan 10 tanesi gösteriliyor.